Zahájen korespondenční prodej povolenek

 

Zahájen korespondenční výdej povolenek

     Vzhledem k dočasnému uzavření kanceláře a s ohledem na opatření přijatá v souvislosti s bojem proti koronaviru a umožnění lovu ryb členům, kteří si zatím nezakoupili povolenku, jsme se rozhodli zahájit prodej povolenek a členských známek korespondenční formou (po připsání peněz na účet MO bude povolenka vystavena a zaslána poštou jako cenné psaní).

Jak na to?

     V případě zájmu zašlete následovný email na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jméno a příjmení, datum narození, o jakou povolenku máte zájem (krajská/celosvazová), (pstruhová/mimopstruhová) a adresu doručení.


     Po obdržení emailu Vám bude odpovězeno s informacemi o platbě a celkové ceně.

K povolence bude účtován manipulační poplatek. U celosvazové povolenky částka 200kč vzhledem k váze soupisu revírů a u povolenky krajské 150kč. Povolenky budou rozesílány jednou týdně. Na jednu platbu bude vydána a zaslána pouze povolenka nebo jejich kombinace (MP+P) pro jednoho člena. V obálce bude také přiložena známka SHR a členská známka, kterou si každý člen vylepí sám do své členské průkazky.
 

V případě dotazů můžete také volat pana Vladimíra Märze tel.: 736645716

Další kontaktní informace:

Český rybářský svaz, z. s., místní organizace Chrást
Dolanská 673
330 03 Chrást
IČO: 182 47 628

Bankovní spojení, číslo účtu: 252708048/0300

 

Přihlášení

Hledat

Návštěvnost webu

Dnes36
Včera53
Poslední týden274
Poslední měsíc657
Celkem182631