Zrušení všech akcí rybářského kroužku

     Na základě zhoršení koronavirové situace a na základě nařízení a doporučení ministerstva zdravotnictví je přerušena činnost rybářského kroužku do odvolání. Zároveň se ruší i nejbližší plánované akce, včetně rybářských závodů Zlatá udice. Omlouváme se za případné komplikace s tím spojené.

     Děkujeme za pochopení
     Výbor MO

 

Rybářský kroužek zahájen

 

     První setkání se zájemci z řad dětí a jejich rodičů se uskutečnilo ve čtvrtek 17. září u Návesního rybníka v Chrástu, kde se sešlo překvapivě mnoho zájemců o tento kroužek a domluvili se, že pravidelný kroužek začne 8. října 2020 od 15.30 do 17.00 hodin v Rybářském domě v Chrástu. Dále připomínáme, že dne 4.10.2020 se budou konat dětské rybářské závody Zlatá udice na návesním rybníku v Chrástu.

 

Zahájení činnosti rybářského kroužku ve školním roce 2020/2021

 

   Dovolujeme si pozvat všechny zájemce, jak nové, tak i ty kteří již kroužek navštěvovali, na první schůzku dětského rybářského kroužku ve školním roce 2020/2021. Schůzka se uskuteční ve čtvrtek 17.9.2020 od 15:30 hodin v rybářském domě v Chrástu u rybníka. Děti zde budou rozděleny do skupin a budou podány informace o další činnosti kroužku.

 detipovolenka

Rybářské závody Zlatá udice

 

     Dovolujeme si pozvat všechny členy a příznivce rybářské organizace v Chrástu z řad dětí na tradiční rybářské závody Zlatá udice. Závod se bude konat v neděli dne 4.10.2020 od 8:00 hodin na Návesním rybníku v Chrástu. Soutěžit se bude v lovu ryb na plavanou, poznávání ryb a v hodu na cíl. Soutěžící si vybavení pro lov ryb na plavanou zajistí sami, ostatní pomůcky budou připraveny. Pro děti budou připraveny hodnotné ceny a občerstvení. Jste všichni srdečně zváni a těšíme se na vaši účast.

 

Přihlášení

Hledat

Návštěvnost webu

Dnes61
Včera93
Poslední týden154
Poslední měsíc1277
Celkem93761