Rybářské kroužky v plném proudu

     Rybářské kroužky pro děti jsou v plném proudu. Kroužek pro začínající rybáře v Chrástu probíhá každý čtvrtek od 15:30  do 17:00 hodin. Pokud jste nestihli zahájení kroužku, je stále možné se přihlásit. Kroužek pro pokročilé děti a mládež se v Chrástu koná vždy v pátek ve stejnou hodinu. Dále je možné navštěvovat kroužek v Křiších, který se koná v neděli v místní hasičárně. Pokud máte nějaké dotazy ohledně kroužku nebo se chcete ještě přihlásit, neváhejte kroužek navštívit nebo kontaktujte naší místní organizaci.

 

Kroužek v Chrástu pro začínající a pokročilé rybáře začíná!!!!

Rybářský kroužek v Chrástu

        

     Kroužek v Chrástu pro začínající a pokročilé  rybáře začíná!!!!  Všichni zájemci přijďte ve čtvrtek 7.10. 2021 od 15.30. do 17.00 hodin do klubovny v Rybářském domě u Chrásteckého rybníka.  Domluvíme se na všem, kdy a jak budou kroužky probíhat. Děti budou rozděleny na začínající a pokročilé. Zřejmě to bude jako v začátku roku, kdy kroužek probíhal každý týden ve čtvrtek a každý pátek. Vše si domluvíme s rodiči a vedoucími kroužků v kanceláři. Případné dotazy volejte na číslo pana Märze 736645716. Všichni zájemci o kroužek přijďte. Těšíme se na Vás. Pro začínající rybáře je první povolenka zdarma.

 Petrův zdar!

Zahájení činnosti rybářského kroužku ve školním roce 2020/2021

 

   Dovolujeme si pozvat všechny zájemce, jak nové, tak i ty kteří již kroužek navštěvovali, na první schůzku dětského rybářského kroužku ve školním roce 2020/2021. Schůzka se uskuteční ve čtvrtek 17.9.2020 od 15:30 hodin v rybářském domě v Chrástu u rybníka. Děti zde budou rozděleny do skupin a budou podány informace o další činnosti kroužku.

 detipovolenka

Závody Zlatá udice 2021

     V sobotu 26. června 2021 od 8.00 hod. uspořádala organizace ČRS MO Chrást soutěž pro mladé rybáře " ZLATÁ UDICE " . Soutěž se konala na Návesním rybníku v Chrástu. Zúčastnilo se 20 dětí a byly rozděleny do dvou kategorií na mladší a starší. Soutěžilo se v poznávání ryb, hodu na cíl a lovu ryb, kde se nepočítal počet nachytaných ryb, ale jejich délka v centimetrech. Ve skupině mladších se na 3. místě umístil Pavel Hrubý, na 2. místě Jaroslav Jára a na 1. místě Jaroslav Kurila. Ve skupině starších se na 3. místě umístil Václav Klíma, na 2. místě Miroslav Ryba a na 1. místě Jakub Rejthar. Absolutním vítězem se stal Jaroslav Kurila, který získal největší počet bodů ve všech kategoriích. Jinak se všem dětem dařilo a obdržely hodnotné ceny a každý soutěžící diplom a ještě malou pozornost. Na závěr je čekalo občerstvení s opékáním buřtů. Počasí nám všem přálo a myslíme si, že se všem akce líbila a tak se budeme těšit zase za rok. Fotografie z akce si můžete prohlédnout ve Fotogalerii.

Petrův zdar!

 

Přihlášení

Hledat

Návštěvnost webu

Dnes29
Včera56
Poslední týden385
Poslední měsíc256
Celkem114178