Závody Zlatá udice 2021

     V sobotu 26. června 2021 od 8.00 hod. uspořádala organizace ČRS MO Chrást soutěž pro mladé rybáře " ZLATÁ UDICE " . Soutěž se konala na Návesním rybníku v Chrástu. Zúčastnilo se 20 dětí a byly rozděleny do dvou kategorií na mladší a starší. Soutěžilo se v poznávání ryb, hodu na cíl a lovu ryb, kde se nepočítal počet nachytaných ryb, ale jejich délka v centimetrech. Ve skupině mladších se na 3. místě umístil Pavel Hrubý, na 2. místě Jaroslav Jára a na 1. místě Jaroslav Kurila. Ve skupině starších se na 3. místě umístil Václav Klíma, na 2. místě Miroslav Ryba a na 1. místě Jakub Rejthar. Absolutním vítězem se stal Jaroslav Kurila, který získal největší počet bodů ve všech kategoriích. Jinak se všem dětem dařilo a obdržely hodnotné ceny a každý soutěžící diplom a ještě malou pozornost. Na závěr je čekalo občerstvení s opékáním buřtů. Počasí nám všem přálo a myslíme si, že se všem akce líbila a tak se budeme těšit zase za rok. Fotografie z akce si můžete prohlédnout ve Fotogalerii.

Petrův zdar!

 

Rybářský kroužek zahájen

 

     První setkání se zájemci z řad dětí a jejich rodičů se uskutečnilo ve čtvrtek 17. září u Návesního rybníka v Chrástu, kde se sešlo překvapivě mnoho zájemců o tento kroužek a domluvili se, že pravidelný kroužek začne 8. října 2020 od 15.30 do 17.00 hodin v Rybářském domě v Chrástu. Dále připomínáme, že dne 4.10.2020 se budou konat dětské rybářské závody Zlatá udice na návesním rybníku v Chrástu.

 

Zahájení činnosti rybářského kroužku ve školním roce 2020/2021

 

   Dovolujeme si pozvat všechny zájemce, jak nové, tak i ty kteří již kroužek navštěvovali, na první schůzku dětského rybářského kroužku ve školním roce 2020/2021. Schůzka se uskuteční ve čtvrtek 17.9.2020 od 15:30 hodin v rybářském domě v Chrástu u rybníka. Děti zde budou rozděleny do skupin a budou podány informace o další činnosti kroužku.

 detipovolenka

Rybářské závody Zlatá udice

 

     Dovolujeme si pozvat všechny členy a příznivce rybářské organizace v Chrástu z řad dětí na tradiční rybářské závody Zlatá udice. Závod se bude konat v neděli dne 4.10.2020 od 8:00 hodin na Návesním rybníku v Chrástu. Soutěžit se bude v lovu ryb na plavanou, poznávání ryb a v hodu na cíl. Soutěžící si vybavení pro lov ryb na plavanou zajistí sami, ostatní pomůcky budou připraveny. Pro děti budou připraveny hodnotné ceny a občerstvení. Jste všichni srdečně zváni a těšíme se na vaši účast.

 

Přihlášení

Hledat

Návštěvnost webu

Dnes471
Včera61
Poslední týden471
Poslední měsíc532
Celkem101550