Činnost kroužku dočasně přerušena


     
     Činnost dětského rybářského kroužku je dočasně přerušena z důvodu nařízení Vlády ČR a zamezení rozšíření koronavirové infekce. O opětovném zahájení činnosti kroužku Vás budeme neprodleně informovat. Omlouváme se tímto za případné komplikace s tím spojené.

S pozdravem a přáním pevného zdraví

Vedoucí kroužků a výbor MO

 

Dětský letní tábor 2020

     Odbor mládeže Rady ČRS pořádá 26.7. - 8.8. 2020 letní tábor rybářské mládeže. Uskuteční se v objektu ZO OS KOVO - Buzuluk Komárov, ve Smetanově Lhotě. Tábor je zaměřen především na rybolov, nácvik rybolovné techniky a na zdokonalování rybářských znalostí a dovedností. Tábor je především určen pro děti z rybářských kroužků v místních organizacích, které jsou členy ČRS a mají členskou legitimaci a rybářský lístek. Věková hranice dětí je 8 - 17 let. V případě zájmu, můžete zaslat přihlášku (https://www.crsplzen.cz/inpage/letni-tabor-rybarske-mladeze-2020/) na územní svaz, pod který dítě spadá, dle své MO ČRS, pro nás je to Tovární 5, 301 21 Plzeň a nebo zavolat na telefon 377223569 - ÚS paní M. Šímová.

Petrův zdar!

Akce první povolenka zdarma pokračuje i v roce 2020

Jedná se o územní povolenku pro rok 2020

    Podmínkou je členství dítěte v Českém rybářském svazu (dále jen ČRS). Pro tuto akci není podstatné, zda již je dítě členem ČRS delší dobu – některým dětem platili rodiče členství, aniž by děti měly vlastní povolenku, protože využívaly možnosti lovit (do 10 let věku) na prut dospělého rybáře – držitele povolenky. Jedinou a hlavní podmínkou je, že se musí jednat opravdu o první povolenku k rybolovu, kterou dítě ve věku od 6 do 15 let obdrželo. Stejně tak není podstatné, zda a jak dlouho chodí dítě do rybářského kroužku. Na systému v jednotlivých místních organizacích se nic nemění, vše probíhá podle dosavadní praxe MO ČRS, výsledkem však je, že jakmile dítě splní podmínky pro výdej povolenky, neobdrží povolenku ve své místním organizaci za úplatu, ale zdarma. Samozřejmě to musí být první povolenka v životě, získaná v rámci územních svazů, které se do akce zapojily.

Zahájení činnosti kroužku

 

Kroužek pro mladé rybáře zahajuje činnost ve čtvrtek  26.9.2019 od 15:30 do 17:00 hod. Rodiče s dětmi si mohou přijít pro přihlášku v tento den. Kroužek povede nadále pan Ondřej Svoboda, bylo by dobré přijít osobně a domluvit se s ním. Děti které již chodili do kroužku k panu Svobodovi a i které nechodili, přijďte se s ním domluvit, budeme moc rádi. Telefon na pana Svobodu 737879154, případné dotazy zodpoví i pan März, telefon 736645716. Kroužek by měl probíhat VŽDY  VE ČTVRTEK  v Rybářském domě ČRS MO Chrást u Návesního rybníka, od 15:30 hodin.

NOVÝM ZÁJEMCŮM, KTEŘÍ JEŠTĚ NERYBAŘILI A NEJSOU ČLENY ČESKÉHO RYBÁŘSKÉHO SVAZU  BUDE VYDÁNA POVOLENKA K LOVU NA ROK 2020 ZDARMA !!!

Do kroužku může chodit dobrovolně každý zájemce, který má zájem se seznámit a poznat, co má každý rybář znát z oblasti předpisů, života, chovu a lovu ryb a rybolovné  techniky a bude tak teoreticky i prakticky připraven ke složení zkoušky a k získání povolenky k lovu. Tak přijďte, těšíme se na Vás. Petrův zdar.

 

Přihlášení

Hledat

Návštěvnost webu

Dnes33
Včera100
Poslední týden33
Poslední měsíc319
Celkem61371