Některé události ze života organizace v roce 2024

      Přinášíme všem našim členům, příznivcům rybářské organizace v Chrástu i všem ostatním rybářům některé informace a události, které se v roce 2024 zatím staly.
    23. března se konala členská schůze Českého rybářského svazu, místní organizace Chrást v Cukrárně u Návesního rybníku v Chrástu. Schůze se zúčastnilo 29 členů. Ti byli seznámeni s chodem organizace, výsledky hospodaření za rok 2023, nasazením revírů v roce 2023 a s některými dalšími informacemi z ČRS. Dále byla předána svazová vyznamenání některým členům.
     27. března vysadila naše organizace úhoří monté do revírů Berounka 9 a Berounka 10. Monté bylo vysazeno 6kg, což představuje zhruba 18 tisíc kusů malých úhoříků. Monté pochází z Francie, kde je chytáno na lovištích a následně distribuováno po celé Evropě. Projekt je podporován financemi ze zdrojů EU. Celkově bylo do revírů Západočeského územního svazu vysazeno 60 kg monté, což je zhruba 180 tisíc ks malých úhořů, v celkové hodnotě přes 570 tisíc Kč.
     5. května uspořádala naše organizace tradiční soutěž pro mladé rybáře "ZLATÁ UDICE" v Chrástu na Návesním rybníku. Zúčastnilo se 28 dětí. Soutěžilo se ve třech kategorií RT, RZ a LRU, v poznávání ryb a živočichů u vody, v hodu na cíl a v rybolovu, kde se měřila délka nachytaných ryb. 11 dětí bylo ve skupině mladších a 17 dětí ve skupině starších. Opět nám nepršelo a počasí se i vydařilo.
    Ze všech těchto akcí si můžete prohlédnout fotografie v naší FOTOGALERII.

 

Přihlášení

Hledat

Návštěvnost webu

Dnes67
Včera50
Poslední týden117
Poslední měsíc1146
Celkem190139