První povolenka pro děti zdarma v roce 2024

 
Jedná se o územní povolenku pro rok 2024

     Podmínkou je členství dítěte v Českém rybářském svazu (dále jen ČRS). Pro tuto akci není podstatné, zda již je dítě členem ČRS delší dobu – některým dětem platili rodiče členství, aniž by děti měly vlastní povolenku, protože využívaly možnosti lovit (do 10 let věku) na prut dospělého rybáře – držitele povolenky. Hlavní podmínkou je, že se musí jednat opravdu o první povolenku k rybolovu, kterou dítě ve věku od 6 do 15 let obdrželo. Stejně tak není podstatné, zda a jak dlouho chodí dítě do rybářského kroužku. Vše probíhá podle dosavadní praxe MO ČRS Chrást, výsledkem je, že jakmile dítě splní podmínky pro výdej povolenky, neobdrží povolenku v naší místním organizaci za úplatu, ale zdarma. Samozřejmě to musí být první povolenka v životě, získaná v rámci územních svazů, které se do akce zapojily.

Po splnění všech podmínek pro získání první povolenky, má dítě možnost získat (tyto benefity platí pro všechny děti s první povolenkou v životě získanou v roce 2024):

  • Za poloviční cenu (která činí 345 Kč) knihu Rybářství a rybolov. Stačí vyplnit a odeslat objednávku prostřednictvím www.rybsvaz.cz a přiložit kopii (sken nebo foto) obou stran členské legitimace a první povolenky získané zdarma (tento benefit platí pro všechny děti s první povolenkou v životě získanou v roce 2024).
  • Za zvýhodněnou cenu (720 Kč) předplatné časopisu Rybářství na jeden rok. Předplatné časopisu je nutno objednat prostřednictvím www.rybsvaz.cz. Za celkem 720 Kč tak je možné získat více než 1200 stran poutavého čtení z českého i zahraničního prostředí.

 

Akci První povolenka zdarma podporuje Plzeňský kraj

logo pk.png

Přihlášení

Hledat

Návštěvnost webu

Dnes67
Včera50
Poslední týden117
Poslední měsíc1146
Celkem190139